Balık burcunu Kasım ayında neler bekliyor?

Kasım ayına geçmeden önce Venüs retrosunun Terazi’de, Merkür’ün de Yay’da olduğunu hatırlatarak başlamak istiyorum. Bu hatırlatmanın sebebine birazdan değineceğim. Önce biraz Kasım ayında hangi astrolojik olaylar var onlara bakalım.

6 Kasım Ay Düğümü Yengeç-Oğlak aksına geçiyor.

7 Kasım Akrep burcunda Yeniay

8 Kasım Jüpiter Yay burcuna geçiyor.

16 Kasım Mars Balık burcuna geçiyor.

16 Kasım Venüs retroyu bitiriyor, düz seyrine başlıyor.

17 Kasım Merkür Yay burcunda retroya başlıyor.

22 Kasım Güneş Yay burcuna geçiyor.

23 Kasım İkizler burcunda Dolunay

 

Venüs retrosu 8.evde gerilemesini sürdürüyor. Bu retro ile bir iç kapanış yaşıyor olabilirsiniz. 8.evdeki bu retro size yenilenmeniz için olanak sağlıyor. İlişkiler, para, cinsellik, yatırım gibi konular gündeminizde yer alıyor olabilir.

7 Kasım’daki Akrep Yeniay’ı 9.evinizde olacak. Şifalı bu yeniay; inançlar, seyahatler, yabancı kültürler, yüksek öğrenim, din, hukuk, felsefe gibi konuları gündem yapabilir. İnandığınız değerleri, insanları, olayları sorgulayabilirsiniz. Net kararlar alacağınız bu yeniay’ın yarası da şifası da içinde.

8 Kasım’da Jüpiter Yay burcuna geçiyor. Bir sene boyunca şan, şöhret, statü, kariyer anlamında şanslı bir dönem başlıyor. İnsanların gözünde kendinizi yeniden inşa edeceksiniz. Bolluk, bereket, talih sizinle olacak. Ancak köprüden önce son çıkış 17 Kasım’da başlayacak Merkür retrosu ile olacak. Aralık ayına kadar devam edecek bu retro ile kariyer anlamında; ben ne yapıyorum, ne yapmak istiyorum, yeteneklerim neler, aslında nerelerde olmam gerekiyor? sorgusuna çekeceksiniz kendinizi. Bir karar alma dönemi değil. Ani, yeni bir karar vermeyin ancak eksiklerinizi tamamlayın, eski defterleri kapatın. Retro bitiminden sonra Jüpiter desteği ile harika bir döneme başlıyor olacaksınız.

16 Kasım’da Mars 1.evinize yerleşiyor. Mars’ın savaşçı doğası sizin sakin yapınıza hiç uygun değil bu yüzden bol bol kendinizi sakinleştirecek aktivitelerde bulunun, yürüyüş yapın.

6 Kasım’da Ay Düğümleri Yengeç-Oğlak aksına geçiyor. Yeni bir hobiye veya spora başlayabilirsiniz. Enerjiniz, coşkunuz ve yaratıcılığınız artıyor. Yaratıcılığınızı ortaya koymaktan çekinmeyin.

23 Kasım İkizler Dolunay’ı 4.evinizde olacak. Aile, ev, tadilat, taşınma, ev alma gibi konular gündeme gelebilir, eğer gündemde olan bir konu varsa sonuca bağlanabilir. Dolunay evde bir takım huzursuzluklar çıkarabilir.

Bir cevap yazın