Başak burcunu Kasım ayında neler bekliyor?

Kasım ayına geçmeden önce Venüs retrosunun Terazi’de, Merkür’ün de Yay’da olduğunu hatırlatarak başlamak istiyorum. Bu hatırlatmanın sebebine birazdan değineceğim. Önce biraz Kasım ayında hangi astrolojik olaylar var onlara bakalım.

6 Kasım Ay Düğümü Yengeç-Oğlak aksına geçiyor.

7 Kasım Akrep burcunda Yeniay

8 Kasım Jüpiter Yay burcuna geçiyor.

16 Kasım Mars Balık burcuna geçiyor.

16 Kasım Venüs retroyu bitiriyor, düz seyrine başlıyor.

17 Kasım Merkür Yay burcunda retroya başlıyor.

22 Kasım Güneş Yay burcuna geçiyor.

23 Kasım İkizler burcunda Dolunay

 

Başak burcu kasım ayı

Venüs retrosu 2.evinizde gerilemesini sürdürüyor. Sahip olduğunuz mal, mülk, para konularında bir takım sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Tutumlu olan sizler için elinizde para tutmak zor oluyor bu da sizi huzursuz ediyor olabilir. Bu dönem yeni yatırımlar için uygun bir dönem değil.

7 Kasım’da Akrep burcunda bir yeniay olacak. Kısa yolculuğa çıkabilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bilmek ve öğrenme her zamankinden çok mutlu edecek sizi. Yolculukta, eğitimde, seminerde, kuzen ya da kardeşlerden öğreneceğiniz bir haber yaranıza şifa olabilir, içinizi ferahlatabilir.

8 Kasım’da Jüpiter 4.evinize geçiyor. Yaklaşık bir sene bu evde kalacak. Doğum ya da evlilik ile ailenize yeni birileri katılabilir. Ev sahibi olabilirsiniz. Evinizde bol bol misafir ağırlayacağınız, bolluk ve bereketli bir süreç başlıyor. Ancak önce 17 Kasım’da başlayıp Aralık ayında bitecek Merkür gerilemesinin geçmesi gerekiyor. Bu dönemde bir satın alım, kiralama ya da taşınma varsa; evrakları iyi kontrol edin, hiçbir detayı atlamayın, yanlış anlaşılmalara mahal vermeyin. Yine bu dönem ailenizle iletişim kurmakta, anlaşılmakta zorlanıyor olabilirsiniz.

6 Kasım’da Ay Düğümü burç değiştirip Yengeç-Oğlak aksına geçiyor. Bir dernekte ya da yardım kuruluşunda gönüllü olabilir, canlılar yararına bir şeyler yapmak isteyebilirsin. Hayallerinizi gerçekleştirmek için önünüze güzel fırsatlar çıkabilir. Yeni çevrelere girebilir buralardan arkadaşlar edinebilirsin.

16 Kasım’da Mars ilişkiler evine giriyor. İnsan ilişkilerinde gerginliklere dikkat etmelisin.

23 Kasım’da İkizler burcunda bir dolunay yaşanacak. Bu dolunay kariyer, statü, şan, şöhret evinde olacak. Uzun süredir beklediğiniz terfiyi alabilir, iş değişikliğine gidebilir, yapmak istediğiniz işin bu olmadığına karar verip istifa edebilirsiniz. Taşınma, ev alma konuları gündemde olabilir.

Bir cevap yazın