30 Aralık Büyük Su Üçgeni; Yaralarına şifa niyetine

Yaralar şifasıyla gelirmiş ama melekler önce beklermiş. Senin ne yapacağını izlermiş. Çaba harcadığın halde çözüm bulamıyorsan yardıma gelirlermiş. Kimi görür iyileşir, kimi umursamaz söylenmeye devam edermiş. 

Acı çekmezsen anlamazsın. Yorulmazsan dinlenmezsin. Çaresiz kalmazsan hiçbir zaman çare aramazsın. Üzülme acılarına, mutsuzluklarına. Çare ara. Çare bul. Bulamıyorum deme. Gözlerini ovuştur tekrar bak. Bulamıyorsan sor birilerine. Çıkarır karşına hayat en olmadık zamanlarda işe yarar birilerini.

30 Aralık’ta Balık burcundaki Şiron ve Mars, Yengeç’teki Ay Düğümü ve Akrep’teki Venüs arasında Büyük Su Üçgeni denilen bir kalıp oluşuyor. Sıkılıyorsun, daralıyorsun, ne yapacağını bilemiyorsun. Çare bulamadığını düşünüyorsun ya hani. İşte o merhemin geliyor. Büyük Su Üçgeni merhamet, sevgi, şifa gibi duyguları ortaya koyuyor. Biri gelir bir söz söyler, elini yaranın üstüne koyar, sarılır ya da sadece birinin varlığı sana ilham olur. Şifa bir anda ortaya çıkar. Mars bu üçgenden erken ayrılacak ama yaralı şifacımız Şiron, kadersel etkiler barındıran Ay Düğümü ve sevgi gezegenimiz Venüs arasındaki bu su üçgeni, 8 Ocak 2019’a kadar devam edecek.

Yaralı Şifacı, kadersel etki ve sevgi temaları içeren gezegenlerin yapacağı bu görünüm umarım kafanızdaki bazı ışıkları yakmıştır. Bir süredir çözüm aradığınız zihninizi kurcalayan konuları çözüme kavuşturabilir, kangren olmuş yaralarınızı koparıp orayı iyileştirebilirsiniz.

Bu büyük su üçgenin de Venüs 29 dereceden geçip su üçgenini bitirecek. Bu derece sonlanma, bitirme enerjisi taşır. Kangren ilişkilere veda vakti. Artık şifa zamanı! Bir süredir yazıyorum ya bize hizmet etmeyen, şifalandırmayan, katkı sağlamayan her şey gider diye, işte öyle bir görünüm. Vedalaşınca nasıl özgürleşeceğini, şifalanacağını söylüyor büyük su üçgeni. Bu kalıp yaralarımıza şifa niyetiyle geliyor. Hepimize şifa olsun.

6 Ocak’taki Güneş Tutulması öncesi geçmiş gündem kapanıyor. Tutulmayla birlikte artık yeni bir gündem oluşmaya başlayacak. Tutulma yazısını yakın zamanda yazıp paylaşacağım.

Bir cevap yazın